Ürün Grupları

Epson T1590-T1599 (8 Renk) Dolan Kartuş

Epson T1590-T1599 (8 Renk) Dolan Kartuş
Epson T1590-T1599 (8 Renk) Dolan Kartuş
Ürün Kodu: 150801073144
Stok Durumu: 1
Fiyatı: 800.00 TL
    Miktar:  
  
  
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Epson T1590-T1599 orijinal kartuşlara iyi bir alternatif olan kolay dolan kartuşlar ile defalarca dolum yapabilir ve sürekli kullanabilirsiniz. Sadece basit bir mürekkep haznesi görevi yapan orijinal yazıcı kartuşlarına kıyasla daha işlevli olan Epson T1590-T1599 uyumlu kolay dolan kartuşlar baskı işlerinizde size büyük kolaylık sağlayacak.

Paket İçeriği:

1 Takım Epson T1590-T1599 Yeni Nesil Kolay Dolan Kartuş (Muadil)

 
ucuz kartuş Fazlasıyla Ekonomik Bir Çözüm Sunuyor
Epson T1590-T1599 uyumlu kolay dolan kartuşlara dolum yapmak o kadar ekonomik ki; bir kartuşun dolumu en fazla 1TL'ye gelmekte. Bu miktar her yeni orijinal kartuş için ödediğinize kıyasla 30 kat daha düşük kalıyor. Elbette ki ekonomiklik kartuş dolumu yapmanın sadece bir yönü. Bunun dışındaki beklentilerinizin de farkındayız. Fakat kısaca söylemek istediğimiz şey şu; "Epson 
T1590-T1599 uyumlu kolay dolan kartuşlara dolum yapmak sizi özgür kılacak."
kolay dolum Dolum Tıpası ve Şeffaf Yapısı Sayesinde Kullanımı Çok Kolay
Epson 
T1590-T1599 uyumlu kolay dolan kartuşlara dolum yapmak bir işten ziyade bir hobi. Çünkü bu kartuşlar özellikle dolum için dizayn edilmiş kullanıcı dostu ürünler. Kartuşlara dolum yapmak istediğinizde dolum tıpasını kaldırıp içerisine mürekkep enjekte etmeniz yeterli. Ayrıca şeffaf yapısı sayesinde içeride neler olup bittiğini görebilir, hangi renkten ne kadar kullandığınızı anlayabilirsiniz. Orijinal kartuşların içini göremediğiniz için sadece kısıtlı bir alanın mürekkep haznesi olarak kullanıldığının farkında değilsiniz belki ama kolay dolan kartuşlar bunun tam aksine; tam kapasite dolum hacmi sunar.
kaliteli kartuş Yazıcı İçin Risk Oluşturmuyor
Epson 
T1590-T1599 uyumlu kolay dolan kartuşlar yazıcı üzerinde direkt olarak risk oluşturmaz. Çünkü püskürtme işlemi yapmazlar ve sadece mürekkep haznesi olarak işlev görürler. Bu tür kartuşlarda güvenilir mürekkep kullanıldığı sürece yazıcınızdan sağlıklı çıktılar alabilirsiniz. (Mürekkep kalitesiyle ilgili ayrıntılar için Cescesor mürekkep testlerini inceleyebilirsiniz.)
test edilmiş kartuş Dizayn ve Kalite Testlerinin En Başarılı Ürünü
Cescesor.com üzerinde görebileceğiniz kartuşlar da mürekkepler gibi ciddi bir elemeden sonra satışa sunulmakta. Dünyanın çeşitli ülkelerinde her yıl düzenlenen birçok baskı ürünleri fuarında katılımcı ya da ziyaretçi olarak bulunup fark yaratacak ürünleri sizler için buluyor ve test ediyoruz. Bu açıklamayı gördüğünüz her ürünümüz biliniz ki dünyanın alanında en saygın üreticilerinden tedarik edilmektedir. Fuarlarda ödül almış ve zekice dizayn edilmiş yenilikçi ürünlerin neden daha iyi olduğunu aşağıdaki açıklamalarda görebilirsiniz.

* Kartuş ve mürekkep üreticileri kendi alanlarında ayrı ayrı uzman olduklarından; Cescesor.com en iyi kartuşu en iyi mürekkeple buluşturmak adına kolay dolan kartuşları BOŞ olarak satışa sunmaktadır.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: