Ürün Grupları

HP 364 (4 renk) Uyumlu Kartuş Dolum Seti - CHİPLİ

HP 364 (4 renk) Uyumlu Kartuş Dolum Seti - CHİPLİ
Ürün Kodu: 150508024749
Stok Durumu: Ön Sipariş
Fiyatı: 600.00 TL
    Miktar:  
  
  
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap
Hp 364 Uyumlu kartusmarkt Kartuş Dolum Seti ( Dolan Kartuş ve Mürekkep Seti - 20 dolumluk)
 
Hp kartuşlar için alternatif olarak üretilmiş Hp 364 Uyumlu kartusmarkt Kolay Dolum Kartuşları ve güvenilirkartusmarkt Fotoğraf Mürekkepleriyle ile kartuşları defalarca doldurabilir, sürekli kullanabilirsiniz.
 • Baskı maliyetlerinizi %95 oranında düşürecek olan süper ekonomik bir pakettir. Süreklidolabilen kartuşkullanmanın rahatlığını yaşayın!
 • Dolum için gerekli tüm ekipmanı içeren, başka bir malzemeye ihtiyaç bırakmayan tam takım setle çözümü bulmuş olacaksınız.
 • Setteki tıpalı kolay dolum kartuşlarına kartusmarkt mürekkeplerle dolum yapabilir ve binlerce baskı alabilirsiniz.
Ev-Ofis kullanıcıları için maliyetleri inanılmaz oranda düşürecek bu setteki Hp 364 uyumlu kartusmarkt kolay dolum kartuşlarının kendi çipleri bulunmamaktadır, çipler orijinal kartuşlardan kolayca alınıp takılır. Geri kalan ise kartuşun tıpasını çıkarıp doldurmak! Bu kadar basit...

Paket içeriği:

 • 1 Takım Hp 364 Uyumlu kartusmarkt Kolay Dolum Kartuşu 4 Renk
 • 4 Renk x 50ml Hp Vivera Uyumlu kartusmarkt Mürekkep (20 dolumluk)
 •  

Ürün Avantajları

 • Kartuşlarınız her bittiğinde yeni bir takım orijinal kartuş almak zorunda kalmazsınız.
 • İhtiyaç duyduğunuz her an baskı alabilir ve işinizi ertelemek zorunda kalmazsınız.
 • Bu setle %90'a varan oranlarda tasarruf yapmanız mümkündür. Çünkü bu set 30 adet tam dolu orijinal kartuşun verebileceği adette çıktı almanızı sağlar. (Lazer yazıcılardan dahi %80 daha ekonomik baskı imkanı)
 • Kartuşların bir kullanım ömrü bulunmamaktadır. Setteki mürekkepler bittikten sonra sadece şişe mürekkep sipariş ederek kartuşları kullanmaya devam edebilirsiniz.
30 adet HP 364 orijinal kartuş = 780 TL
30 dolumluk Hp 364 Uyumlu kartusmarkt Kartuş Dolum Seti = 62,5 TL + kdv
 • Çektiğiniz fotoğrafları çıktı maliyeti korkusu olmadan bastırabilirsiniz. Sadece 1ml mürekkeple 10x15cm boyutunda 8 adet fotoğraf basıtırılabilir.

Hp 364 Uyumlu kartusmarkt Kartuş Dolum Setine Uyumlu Yazıcılar

 

HP PhotoSmart Premium Fax C309

HP PhotoSmart Plus B209A

Hp PhotoSmart Plus B110AHP PhotoSmart Plus B209B modelleri gibi Hp 364 serisi 4 renkli kartuşları kullanan tüm Hp yazıcılarla uyumludur

 
Lütfen listede olmayan yazıcı modellerini sorunuz.

Püf Noktaları

Ürününüzü aşağıdaki önerileri dikkate alarak kullanmanızı öneririz. Bu öneriler mutlak şekilde uygulanmak zorunda olan talimatlar olmayıp, denenmiş ve tavsiye edilen uygulamalardan oluşmaktadır.Hp 364 Uyumlu TEKİNSARF kolay dolum kartuşlarının çipleri kendi üzerilerinde bulunmamaktadır. Sebebi; şu ana kadar Hp 364 için otoreset çiplerin üretilmiş olmamasıdır. TEKİNSARF.NET olarak buna benzer yeni model kartuşların otoreset çipleri üretilir üretilmez Türkiye'ye getirmekteyiz. Orijinal Hp 364 kartuşlardaki çipler maket bıçağıyla altından sıyrılarak alınmalı ve Hp 364 uyumlu TEKİNSARF kolay dolum kartuşlarına takılmalıdır. Hp 364 üzerindeki orijinal çipler çok ince, elastiki bir yapıda olduğundan ucundan tutulup kaldırılmamalıdır. Maket bıçağı çipin tamamen altına sokulduktan sonra kaldırılmalıdır. Çip değiştirme işlemi basittir ve çiplerin altlarındaki yapışkan yüzey sayesinde yapıştırıcı kullanmadan kolay dolum kartuşlarına takabilirsiniz.

Hp 364 nolu kartuşları kullanan yazıcınızda optik bir göz bulunmakta ve kartuşların takıldığı hareketli kafanın altındaki delikten mürekkep seviyesini okumaktadır. Hp 364 kartuş yazıcı tarafından boş algılandıktan sonra optik göz kartuşun içerisindeki gerçek mürekkep seviyesini denetlemeye başlar. Optik alıcı içerideki mürekkebin gerçekten bittiğini fark ederse kartuşlarınızı birkaç defa tak-çıkar yaptıktan sonra çiplerin kendilerini yakmalarına sebep olur. Bu sebeple kartuşlarınızın süngersiz bölümünde mürekkebin hiçbir zaman tamamen tükenmiş olmamasına dikkat ediniz, eğer mümkünse optik gözün üstünü siyah elektrik bandıyla kapatınız. Bu şekil; orijinal kartuş çipini kolay dolum kartuşlarına taktıktan sonra kartuş boş olarak algılansa dahi sürekli baskı alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: